כניסה ראשונה שלך לאתר?
אנו נשלח לך הודעת דוא"ל עם קוד הנחה קבוע לשם כניסה לאתר.
הזן קוד הנחה
כל לקוח מקבל קוד לאחר הרכישה הראשונה באתר שלנו. הקוד מופיע בכל מכתב שהלקוח מקבל מאתנו. באמצעות מספר זה אנו נזהה אותך ונספר לך על הנחות האישיות שקיבלת ועל המבצעים המיוחדים!
עגלת קניה שלי ממתינים: 0
0
החנות שלי הנחה על ההזמנה השנייה 5%

קוראים

ראשי קוראים

"קוראים הוצאת ספרים" היא חברה בע"מ, העוסקת בהוצאה לאור של ספרות ילדים, ספרות נוער, ספרות למבוגרים, מילונים, חוברות לימוד אלבומים וספרי בישול.

הספרים היוצאים לאור ב"קוראים הוצאת ספרים" נבררים בקפידה מבחינה נושאית והתוצאה – ספרות איכותית, הזוכה לקהל קוראים גדול מכל הגילים ולתשבחות מצד מבקרי ספרות ואנשי חינוך, וממוקמת בראש רשימות רבי-המכר.

"קוראים הוצאת ספרים" מקפידה לא רק על התוכן ועל העריכה הלשונית המדוקדקת, אלא גם על הצורה. עיצוב נאה, נייר משובח וכריכה איכותית מאפיינים את כל ספרי ההוצאה.

הכותבים ב"קוראים" הם מן הבולטים בספרות העברית ובהם פרופ' מאיה פרוכטמן, פרופ' עמירם רביב, ד"ר מירי ברוך, דנית סלומון,  דבורה עומר, נורית זרחי, שלומית כהן-אסיף, דורית אורגד, יהודה אטלס, סמדר שיר, מירה מאיר, עשי וינשטיין, זאב ענר, עופרה גלברט-אבני, נורית צרפתי, יונה זילברמן, דליה שגב-קרח, שולמית צרפתי, ורבים וטובים אחרים.

בתחום הספרים המיועדים לבני נוער בולטים רב-המכר "בת-עשרה – מדריך לנערה המתבגרת" מאת דנית סלומון והספרים בסדרת "ספרי מופת", כמו "אן מאבונלי", "טום סויר", "אי המטמון" וספרי הרפתקאות קלאסיים אחרים.

הסדרה המצליחה של מילוני "אריאל" בעריכת פרופ' מאיה פרוכטמן, שזכתה לשבחים רבים: "ניבון אריאל",  "מדברים בקלישאותו"מילון-כיס אריאל"

בתחום הספרות למבוגרים ראויה לציון סדרת המותחנים רבי-המכר של לי צ'יילד: "חום קטלני", "שכנוע קטלני" וספרים נוספים.