כניסה ראשונה שלך לאתר?
אנו נשלח לך הודעת דוא"ל עם קוד הנחה קבוע לשם כניסה לאתר.
הזן קוד הנחה
כל לקוח מקבל קוד לאחר הרכישה הראשונה באתר שלנו. הקוד מופיע בכל מכתב שהלקוח מקבל מאתנו. באמצעות מספר זה אנו נזהה אותך ונספר לך על הנחות האישיות שקיבלת ועל המבצעים המיוחדים!
עגלת קניה שלי ממתינים: 0
0
החנות שלי הנחה על ההזמנה השנייה 5%

הכנות לקראת הקיץ

ראשי מאמרים הכנות לקראת הקיץ

מזג האוויר החם מזכיר לנו שאו-טו-טו מגיע החופש הגדול. עוד מעט בתי הספר וגני הילדים ייסגרו, ואנו נצטרך לבדר את הצאצאים החמודים שלנו בכוחות עצמנו עד ספטמבר. ברירת מחדל היא, כמובן, חוף הים - אבל יש את שעות הצהריים החמות, כשהילדים וההורים לרוב מסתגרים בבית מפני החום הלוהט – וכאן מתחילות הבעיות. איך לא לתת להם לפרק את הבית לחתיכות קטנות, ובו זמנית לבלות שעות פנאי מועילות ומהנות ביחד?

 

נתחיל עם הצעירים ביותר. כל ההורים כבר שמעו שמוטוריקה עדינה מפותחת משפיעה לטובה על ההתפתחות האינטלקטואלית וגם על התפתחות הדיבור. רוצים שהילד ידבר הרבה יותר טוב עד תום החופש? תעסיקו אותו בהדבקת מדבקות.

 

 

                                                                       מדבקות לפעוטות צורות וצבעים - חוברת 115

 

 

 

עבור פעוטות החל מגיל שלוש, מומלץ לבדוק את הסדרה הזו של ספרים.

 

 

 

חושבים ומדביקים רמה 2 - חוברת 52                            חושבים ומדביקים רמה 3 - חוברת 49                                         חושבים ומדביקים רמה 4 - חוברת 70

 

הילד לא רק יפתח את המוטוריקה העדינה, אלא גם יגלה דברים חדשים, בהתאם לגילו (הספרים מחולקים לפי רמות, כל רמה מתאימה לגיל מסוים: פירות וירקות, ראשון ואחרון, עונות, זהירות בדרכים וכו')

 

לאלה שמתכוננים לעלות לכיתה א', היום יש דרכים נפלאות ללמוד אותיות ומספרים בצורת משחק, תוך כדי צביעה או הדבקת מדבקות. הנה כמה ספרים מתאימים.

 

 

 

                                                                                 

 

 

וכמובן, לקראת הקיץ אני תמיד מכינה מראש המון חוברות צביעה.

 

סקירה: אילה בליצשטין